Bu ürün artık satılmamaktadır.

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr

Diğer All Stars ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

369TL
Havale/EFT: 350,55 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
All Stars
Menşei
Almanya Almanya
SKT
12/2019
Form
Toz

»İki aşamalı karbonhidrat karışımına sahip kilo aldırıcı«

ALL STARS Ultimate Mass Gain, ALL STARS Ar-Ge Grubu’nun uzun çalışmaları sonucu geliştirdiği özel formülle; kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiş bir karbonhidrat kombinasyonudur.
Aşağıda bulunan grafik yardımıyla içerik oranlarını inceleyebileceğiniz ALL STARS Ultimate Mass Gain, 2 aşamalı ve kısa, orta, uzun zincirli karbonhidrat karışımı (Maltodextrine ve D-Glucose Monohydrate) içerir; sütle hazırlanan bir porsiyonuyla 745 kcal enerji verir. 

Formülünde bulunan kısa zincirli karbonhidratlar, yapıları gereği kısa sürede sindirilerek kana karışır ve antrenmanların ilk dakikalarından itibaren ihtiyaç duyulan enerjinin elde edilmesini sağlar. Orta ve uzun zincirli karbonhidratlar ise glisemik indekslerinin düşük olması sebebiyle antrenmanların ilerle- yen dakikalarında da optimum enerji sağlarlar. Böylece kas gelişiminin en önemli şartı olan antren- manlardaki aşırı yüklenmeler için ihtiyaç duyulan enerjinin tamamı elde edilmiş olur.

Yoğun ve şiddetli antrenmanların ardından tüketilen basit karbonhidratlar, kas sistemi gelişimi için oldukça önemli bir anabolik hormon olan büyüme hormonunun salgılanma miktarının artmasına yar- dımcı olur. ALL STARS Ultimate Mass Gain’in yapısında bulunan ve basit karbonhidratlar sınıfında bulunan maltodextrin, hipofizden salgılanan büyüme hormonu miktarını arttırarak kas kütlesi gelişi- mini destekler. Ayrıca antrenmanlardan sonra kullanılan karbonhidrat kaynakları antrenman boyunca enerji ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılan ve boşalan glikojen depolarının doldurulmasını sağ- lar.

ALL STARS Ultimate Mass Gain’in ortalama %65 oranında içerdiği kaliteli karbonhidratlar, kandaki glikoz düzeyini dolayısıyla da insülin hormonunun salgılanma miktarını arttırır. Sağlıklı, kaliteli ve kalı- cı kas sistemi gelişimi için çok önemli bir anabolik hormon olan insülin, kas sistemine daha fazla glikoz, amino asit, creatin, vitamin, mineral gibi mikrobesleyici maddenin iletilmesini sağlar. Artan insülin hormonunun kas sistemine taşıdığı glikozlar sayesinde üretilen enerji miktarı artarken diğer mikrobesleyici maddeler ile de kas gelişimi süreci desteklenir.

Formülünde %21 oranında bulunan 4 ayrı protein çeşidi sayesinde kas sisteminin beslenmesine ve kas protein sentezinin arttırılmasına yardımcı olan ALL STARS Ultimate Mass Gain’in bu etkisinin daha iyi anlaşılabilmesi için yapısında bulunan proteinlerden ve bu proteinlerin kas sistemi üzerinde- ki etkilerinden bahsetmek isteriz:

Whey Protein (%16): Biyolojik değeri oldukça yüksektir (99). Yapısındaki amino asitler, diğer protein çeşitlerine oranla kas sistemine daha hızlı iletilir. Yağ ve karbonhidrat oranı düşüktür. Ayrıca immunoglobulinleri yüksek oranda içermesi sayesinde bağışıklık sistemini destekler. 

Casein (%4): Kas sisteminin 7 saat gibi uzun bir süre boyunca beslenmesini sağlar. Bu sayede kas protein yıkımı riskinin önlenmesine yardımcı olur. Kas sisteminde serbest formda, en yüksek oranda bulunan amino asit olan L-Glutamine’i yüksek oranda içermesi de kas sisteminin korunmasında etkilidir.

MPC (%4): Süt proteini konsantresi (MPC), whey protein (%20) ve kazeinin (%80) düşük yağ ve karbonhidrat oranına sahip bir kombinasyonudur. Kazeinin sahip olduğu kas sistemini uzun süre besle- me, kas protein yıkımının önlenmesine yardımcı olma ve whey proteinin sahip olduğu kas sistemine hızlı iletim, ideal amino asit profili, bağışıklık sisteminin desteklenmesi gibi özelliklerin tamamına sahip- tir. Bu sayede diğer proteinlerin etkilerinin tamamlanmasına yardımcı olur.

Yumurta Albümini (%3): Metabolizma tarafından kullanılabilme oranı en yüksek olan proteindir. Yumurta beyazında bulunan proteinlerin çoğunluğunu oluşturan albümin, yüksek temel amino asit ve BCAA oranına sahip amino asit profili sayesinde, protein sentezinin eksiksiz olarak tamamlanmasına yardımcı olur. 

Yukarıda etkilerinden bahsedilen 4 farklı protein çeşidi ve yapısında bulunan 4475 mg / porsiyon BCAA sayesinde kas kütlesi artışına yardımcı olan ALL STARS Ultimate Mass Gain, özel formülüne eklenen mikrobesleyici maddeler (B grubu vitaminler, mineraller...) ile de enerji oluşum sürecini destekler.

Aşağıda verilen grafikte de görülebileceği gibi, Türkiye pazarında satışa sunulan benzer ürünlerle kıyas- landığında düşük yağ oranıyla (%1,5) dikkat çeken ürünümüz, bu sayede kilo artışının mümkün olan en düşük yağ oranıyla sağlanmasına yardımcı olur. 

Orta ve ileri seviye antrenmanlar yapan kullanıcılara yönelik bir karbonhidrat kombinasyonu olan ALL STARS Ultimate Mass Gain, yüksek enerji değeri ve kolay emilme özelliği ile bulk büyüme döneminizin en önemli yardımcılarından biridir. 

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (8)
Faydalı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
İyi ürün denenir Yorum yapan: (18.08.2019 tarihinde gönderildi)
Faydası inkar edilmez
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü 2 haftadır kullanıyorum, 2,5-3 kilo kadar bir artışım oldu, tabi ki beslenmemi de arttırdım ama bu ürünün şişkinlik yapmadan eklememi sağladığı kalori artışının etkisi büyük. İyi bir beslenmeye böyle gainerı takviye edince güzel sonuçlar veriyor. Yorum yapan: (11.04.2019 tarihinde gönderildi)
1 ayda 4 kilo
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
1 ayda 4,5 kiloya yakın aldım. baya bi stres yapmıştım acaba işe yarayacak mı diye ama çok rahat oldu. Yorum yapan: (2.04.2019 tarihinde gönderildi)
ürün harika
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
alman menşeili bir ürün
daha ne olsun iyi bir kilo aldırıcı bir ürün
Yorum yapan: (28.03.2019 tarihinde gönderildi)
Alman kalitesi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Sonbaharda 1 kutu kullanmıştım, şimdi tekrar alıyorum. Güzel bir beslenme ile ilk seferde 4 kilo alabilmiştim. Bu sefer de bi 3 kilo eklerse tadından yenmeyecek. Tadı oldukça hafif, süt ile yaparsanız biraz ağır gelebilir, en güzeli soğuk su ile hazırlamak. Şişkinlik yapmıyor, miktarı yavaş yavaş arttırın. Yorum yapan: (11.02.2019 tarihinde gönderildi)
BEN KULLANDIM
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ANTREMANDAN ÖNCE 400ML 3KAPSÜL LE İCİLİCEK DEDİLER VE SONRADA AYNISINI TEKRARLAMAM GEREKİYOMUŞ FAKAT 3KAPSÜL AŞIRI DERECEDE TATLI OLUYO YANLIŞMI YAPIYORUM ACABA Yorum yapan: (23.02.2016 tarihinde gönderildi)
başarılı
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
oldukça kaliteli karbonhirdrat içeriyor, hacim aldırması bunu gösteriyor. diğer gainerlardan daha iyi sonuç alıyorm. Yorum yapan: (8.07.2014 tarihinde gönderildi)
tşk ederim
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
kalori miktarı ve protein oranı ideal arkadaşın dediği gibi şeker oranı bir miktar yüksek ama problem değil.. 2 aydır kullanıyorum diğer gainerlar gibi yağ yapmıyor yeterli beslenme ve antrenman ile oldukça etkili oldu.. beraberinde creatine ve glutamin kullanıyorum Yorum yapan: (6.07.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

All Stars Ultimate Mass Gain Besin Değerleri

All Stars
Ultimate Mass Gain 4000 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 100 gr (3 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 40
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 364 cal *
Protein 21.8 g *
Karbonhidrat 64 g
Yağ 1.9 g
Doymuş Yağ 1,3 g
Diyet Lifi 1.6 g
Sodyum 0.18
Vitamin & Mineraller
B1 Vitamini 1,2 mg **
B2 Vitamini 2,5 mg **
B6 Vitamini 1,5 mg **
Pantotenik Asit 8,2 mg **
Niasin 16,6 mg **
B12 Vitamini 5 ug **
C Vitamini 91,6 mg **
E Vitamini 12,5 mg **
Biotin 74 ug **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

All Stars Ultimate Mass Gain Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin All Stars Ultimate Mass Gain Kullanım Şekli
1 servis ürünü 500-600 ml soğuk süt ya da su ile karıştırarak antrenmandan 60 dk. önce alınız.
Orta Seviye Sporcular İçin All Stars Ultimate Mass Gain Kullanım Şekli
1'er servis ürünü 500-600 ml soğuk süt ya da su ile karıştırarak antrenmandan 60 dk. önce ve antrenmandan hemen sonra alınız.
İleri Seviye Sporcular İçin All Stars Ultimate Mass Gain Kullanım Şekli
1'er servis ürünü 500-600 ml soğuk süt ya da su ile karıştırarak antrenmandan 60 dk. önce ve antrenmandan hemen sonra alınız.