Bu ürün artık satılmamaktadır.

All Stars L-Glutamine 400 gr

Diğer All Stars ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

146TL
Havale/EFT: 138,70 TL (%5 indirim)

Ürün Detayları

Marka
All Stars
Menşei
Almanya Almanya
SKT
-
Form
Toz

»Etkili kas sistemi koruyucusu«

L-Glutamine, kas sisteminde % 60 gibi oldukça yüksek yoğunlukta bulunan bir amino asittir. Vücut kendisi için yeterli miktarda L-Glutamine üretebilir ancak; stres, hastalık veya yüksek yoğunluklu spor yapılması gibi özel koşullar altında vücudun L-Glutamine’i yeterli miktarda üretmesi mümkün değildir. Bu nedenle özellikle vücut geliştirme gibi yoğun antrenman programı gerektiren sporlarla ilgilenen bireylerin dışarıdan takviye olarak L-Glutamine alması önerilir. L-Glutamine ihtiyacınızı karşılamanız için eşsiz bir kaynak olan ALL STARS Glutamine Pure’un özellikleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

Aşırı Antrenman Sendromunun Önlenmesi

Yapılan bilimsel çalışmalar aşırı antrenman sendromu yaşayan sporcuların kas-glutamine oranlarının düşük olduğunu göstermiştir. Aşırı antrenman sendromu sırasında ortaya çıkan stres, kortizon hormonunun artışına neden olur. Kortizon salgısındaki artış, kaslardaki glutamine kaybını arttırır ancak ALL STARS Glutamine Pur kullanımı kas-glutamin seviyesinin artmasına dolayısıyla aşırı antrenman sendromunun önlenmesine yardımcı olur. 

Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

Stres durumunda yükselen kortizon hormonu, bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkiler. Düzenli L-Glutamine kullanımının bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve hastalıklara yakalanma riskini azalttığı çeşitli çalışmalarla kanıtlanmıştır. Son derece kaliteli hammaddelerden elde edilen ALL STARS Glutamine Pur, 100% emilerek bağışıklık sisteminizi destekler.

Hücre içi suyun arttırılması

Sporcular için kas hücre içi suyunun arttırılması çok büyük önem taşır çünkü kas hücre içi suyunun artması protein sentezinin de artmasını sağlar; yani kas gelişimine katkıda bulunur. Eğer kas hücre içi suyu azalırsa veya hücrelere su ile birlikte yeterli miktarda mikro besleyici madde (glikoz, amino asit, creatine, vitamin, mineral...) taşınamazsa katabolik metabolizma ortaya çıkar. Ancak ALL STARS Glutamine Pur kas hücrelerinde depolandığı için kas hücrelerindeki L-Glutamine yoğunluğunu dolayısıyla da kas hücre içi suyunu artırır. Böylece kas protein sentezi ve kas gelişim süreci desteklenir. 

Acıkma Hissinden Kaçınma

İleri seviyede antrenman yapan kişiler, düşük karbonhidratlı diyetler uyguladıklarında vücut ayni zamanda proteini de enerji olarak yakar, Bu durumda, Glutamine’in görevi kan sekerini normalleştirmektir.

ALL STARS Glutamine Pur kullanımı aynı zamanda, sinir sistemini pozitif yönde etkileyerek sporcuya rahatlık veren ve psikolojik denge sağlayan GABA (gamma amino asidi) miktarının artışını destekler. GABA’nın salgılanma miktarı metabolizmadaki L-Glutamine miktarına paralel olarak artar. 

ALL STARS Glutamine Pur’un antrenmandan sonra karbonhidrat içeren bir sıvı ile alınması, insülin hormonunun salgılanmasını arttırarak emilimi hızlandırır. Anabolik bir hormon olan insülin, mikro besleyici maddelerin hücre içine taşınmasına yardımcı olur ve kas gelişimi sürecini destekler. Aynı amaçla, özellikle ileri seviye antrenman yapan kullancılar All Stars Glutamine Pur’u antrenman sonrasında All Stars Ultimate Mass Gain ile kullanmayı tercih edilebilirler. 

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (3)
tşk ediyorum
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
güvenilir site Yorum yapan: (16.08.2014 tarihinde gönderildi)
kullanıcı yorumları??
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
multipower ile arsında kaldım kullanan var mı Yorum yapan: (13.07.2014 tarihinde gönderildi)
all stars glutamin
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
tamam all stars ın kalitesini anladık da bu fiyatlarla sürekli alınabilecek bir ürün değil. bir kere denemek için aldım memnun kaldım ama tekrardan gaspariye dönüş yapacağım Yorum yapan: (24.05.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : All Stars L-Glutamine 400 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

All Stars L-Glutamine Besin Değerleri

All Stars L-Glutamine 400 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 80
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 2  
Toplam Karbonhidrat 0 g
Şeker 0 g
Protein 0,5 g
Sodyum 0 g
L-Glutamin 5 g
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

All Stars L-Glutamine Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin All Stars L-Glutamine Kullanım Şekli
1 çay kaşığı (5 gr) ürünü 200-300 ml meyve suyu ya da protein karışımı ile hazırlayarak antrenman sonrasında içiniz.
Orta Seviye Sporcular İçin All Stars L-Glutamine Kullanım Şekli
1 çay kaşığı (5 gr) ürünü 200-300 ml meyve suyu ya da protein karışımı ile hazırlayarak antrenman sonrasında içiniz.
İleri Seviye Sporcular İçin All Stars L-Glutamine Kullanım Şekli
1 çay kaşığı (5 gr) ürünü 200-300 ml meyve suyu ya da protein karışımı ile hazırlayarak antrenman sonrasında içiniz.