Bu ürün artık satılmamaktadır.

All Stars Intensity NO-X 640 gr

Diğer All Stars ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

193TL
Havale/EFT: 183,35 TL (%5 indirim)

Ürün Detayları

Marka
All Stars
Menşei
Almanya Almanya
SKT
-
Form
Toz

»Pumping etkili performans artırıcı«

Kas kütlesi artışı ancak antrenmanlarda yapılan aşırı yüklenmelerle mümkün olur. Antrenman sevi- yesi ilerledikçe özellikle vücut geliştirme ile ilgilenen bireylerin antrenman standardını yükseltmesi zorlaşır ve performans yetersizliği ortaya çıkar. NOS (Nitrik Oksit Sentezi) kombinasyonlu ALL STARS İntensity NO-X, bu performans problemine çözüm olabilecek bir üründür.

Nitrik Oksit (NO), bir nitrojen ve bir oksijen atomundan oluşan, ENDOTEL hücrelerinde Nitrik Oksit Sentetaz enzimi yardımıyla, Arginine amino asidinden sentezlenen bir gaz molekülüdür. Bu çok özel molekül sinir, savunma, üreme sistemlerinin fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ileri seviyeli antrenmanlar yapan bireylerin kas sistemlerinde damar genişliğini arttırmak gibi çok özel bir görevi de yerine getirir. 10 saniye gibi kısa bir sürede görevini yerine getirerek parçalanan ve herhangi bir atık bırakmadan yok olan NO sayesinde genişleyen kan damarlarından akan kan mik- tarı artar. Kan miktarının artması kaslara daha fazla oksijen ve mikro besleyici element iletilmesi anlamına gelir. Mikro besleyici maddeler ihtiyaç duyulan en kısa zamanda, en hızlı şekilde kas siste- mine iletilir. Buna PUMPING ETKİSİ denir. 

Arginine amino asidi sağladığı pumping etkisi ile daha performanslı antrenmanlar geçiril- mesine yardımcı olur.

ALL STARS Intensity NO-X, özel formülünde bulunan 3000 mg / porsiyon L-Arginine saye- sinde nitrik oksit üretimi artışını destekleyerek kan damarlarının genişlemesini sağlar. Yu- karıda bahsedildiği gibi, genişleyen kan damarlarından kas sistemine daha fazla miktarda iletilen mikrobesleyici madde ve oksijenle hem antrenman performansının artmasına yar- dımcı olur, hem de kas kütlesi artışını destekler.

Yapısında yüksek miktarda (7500 mg / porsiyon)bulunan BCAA’lar sayesinde kas dokuların- da meydana gelen yıpranmalar ve bozulmalar anlamına gelen katabolik metabolizmanın önlenmesine yardımcı olan ALL STARS Intensity NO-X, içerdiği 3 aşamalı karbonhidrat kombinasyonu (ultra moleküler mısır nişastası, D-Glikoz Monohidrat, Maltobiose) ile ant- renmanlar sırasında aşırı yüklenmeler için ihtiyaç duyulan enerjinin elde edilmesini sağlar. Kaliteli karbonhidrat içeriği sayesinde ayrıca, kas kütlesi artışı için çok önemli bir anabolik hormon olan insülinin salgılanma miktarının artışına da destek olur.

Yapısına 3 gram / porsiyon oranında eklenen creatine, bir kas hücresi elementi olduğundan hücre içi suyuna çok kolay bağlanır ve hücre içine zorlanmadan geçerek beraberinde getir- diği mikro besleyici maddeleri hücreye iletir. Böylece hem kas hacmi artışını destekler hem de antrenman performansının ve dayanıklılığın artmasına yardımcı olur. Ayrıca ALL STARS Intensity NO-X’un içeriği kafein, B grubu vitaminler, C vitamini, E vitamini, methylxanthin gibi antrenman yoğunluğunu destekleyen maddelerle zenginleştirilmiştir. 

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (2)
memnun kaldım
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
ürün biraz pahalı içeriğini ve yurtdışı yorumlarını baya inceledikten sonra aldım.. arjinin le gerçekten performans artışı hissediliyor creatine içermemesini tercih ederdim ancak her serviste 3 gr.. BCAA profili ise oldukça iyi ekstradan BCAA kullanmaya gerek kalmıyor.. assault yada grenade etkisi aramayın bu ürün daha çok intra workout gibi kullanılıyor.. ilk 6 ayda bu ürünü kullanabilirsiniz... fitbull kaliteli güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sağlamış birçok sporcu memnun benim kargo sürem sürat kargo levent şubesi dolayısı ile biraz uzadı ancak genel olarak memnun kaldım.. Yorum yapan: (5.08.2014 tarihinde gönderildi)
NO Etkisi
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
hardline ın koftiden noxx uunu kullanıp bu ürüne geçtik gerçekten hardline a verdiğim paraya acıdım.. orta-ileri düzey için idealdir Yorum yapan: (28.06.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : All Stars Intensity NO-X 640 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

All Stars Intensity NO-X Besin Değerleri

All Stars Intensity NO-X 640 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 40
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 16
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 136  
Toplam Karbonhidrat 22,1 g
Yağ 0 g
Protein 9 g
B1 Vitamini 0,5 mg 50%
B2 Vitamini 0,7 mg 50%
B6 Vitamini 0,7 mg 50%
Kalsiyum D-Pantothenat 3 mg 50%
Niyasin 8 mg 50%
B12 Vitamini 1,2 ug 50%
C Vitamini 40 mg 50%
E Vitamini 6 mg 50%
Biotin 25 ug 50%
Kreatin 3 g **
Potasyum 160 mg 8%
Kafein 150 mg **
Bir Servisin Amino Asit Profili
L-Arjinin 3 g **
L-Lösin 3 g **
L-İzolösin 1,5 g **
L-Valin 1,5 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

All Stars Intensity NO-X Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin All Stars Intensity NO-X Kullanım Şekli
1 1/4 ölçek (40 gr) ürünü 400 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30-45 dakika önce içiniz.
Orta Seviye Sporcular İçin All Stars Intensity NO-X Kullanım Şekli
1 1/4 ölçek (40 gr) ürünü 400 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30-45 dakika önce içiniz.
İleri Seviye Sporcular İçin All Stars Intensity NO-X Kullanım Şekli
1 1/4 ölçek (40 gr) ürünü 400 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30-45 dakika önce içiniz.