Bu ürün artık satılmamaktadır.

All Stars HY-PRO Deluxe Bar 100 gr

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Diğer All Stars ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

16TL
Havale/EFT: 15,20 TL (%5 indirim)

Ürün Detayları

Marka
All Stars
Menşei
Almanya Almanya
SKT
-
Form
Bar

»Yüksek protein içeriğine sahip protein bar« 

Vücut geliştirme antrenmanları yapan bireylerin günlük protein ihtiyaçlarını karşılamak ve kas sistemlerini beslemek amacıyla gün içinde ortalama 3 saatte bir protein ağırlıklı besinler tüketmesi gerekir. Vücut geliştirmecilerin sık sık beslenme sorununa çözüm olan ALL STARS Hy-Pro Deluxe Bar, kaliteli süt protein- lerini ve karbonhidratları dengeli şekilde içeren bir üründür.

ALL STARS Hy-Pro Deluxe Bar’ı benzerlerinden ayıran en temel özellik %28 oranında içerdiği süt proteinle- ridir. Ürünümüzün kas sisteminin gelişimi ve korunması üzerindeki etkilerini daha iyi anlatabilmek için süt proteinleriyle ilgili ayrıntılı bilgi vermek isteriz:
• Süt proteinleri, %20 whey protein ve %80 caseinden oluşur. Kazein ve whey proteinin ayrı ayrı sahip

olduğu özelliklerin tamamına sahiptir.
• %80 oranında içerdiği casein ile kas sistemini 7 saat gibi uzun bir süre boyunca besler.
• Yüksek biyolojik değeri ve kaliteli amino asit profili sayesinde kas sistemine diğer protein çeşitlerine

göre çok daha hızlı iletilir.
• Kas sisteminde serbest formda en çok bulunan amino asit olan L-Glutamine’i yüksek oranda içerir.

Böylece kas sisteminin korunmasına, aşırı antrenman sendromunun önlenmesine ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur. 

Whey proteinin ve caseinin sahip olduğu özelliklerin tamamına sahip olan süt proteinlerini yüksek oranda içeren ürünümüz, günlük protein ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Bu sayede katabolik metabolizma olarak da adlandırılan kas protein yıkımının ortaya çıkma riskini azaltır.

Türkiye pazarında bulunan benzerleriyle karşılaştırıldığında yüksek protein ve kaliteli karbonhidrat oranıyla dikkat çeken ALL STARS Hy-Pro Deluxe Bar, biyolojik değeri yani metabolizma tarafından kullanılabilme oranı sıfır olan, domuz, sığır, dana gibi hayvansal kaynaklar kullanılarak elde edilen ve yapısında bulunduğu ürünlerin protein kalitesini azaltan kollagen proteinleri içermez. 

ALL STARS Hy-Pro Deluxe Bar’ın tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise antrenman öncesi, antren- man sonrası ve ara öğünlerde olmak üzere günün farklı zamanlarında tüketilebilecek bir ürün olmasıdır. Çünkü, yapısında %34 oranında bulunan kaliteli karbonhidratlar ile antrenman öncesi kullanılması durumunda; antrenmanlar sırasında ihtiyaç duyulan enerjinin karşılanması amacıyla kay- nak oluşturarak daha performanslı antrenmanlar çıkarmanıza yardımcı olur. Antrenman sonrası kullanılması durumunda; antrenmanlar boyunca enerji ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılan ve boşalan glikojen depolarının dolmasını destekler. Böylece, yoğun ve şiddetli antrenmanlardan sonra ortaya çıkan yorgunluk sorununu çözerek, farklı aktiviteler için enerjik hissetmenize yardımcı olur. Ara öğünlerde kullanılması durumunda ise yukarıda bahsettiğimiz gibi yapısında bulunan süt proteinleri- nin özelliği gereği hem uzun süreli protein desteği sağlar hem de katabolik metabolizma riskini azaltır. 

Sporcu gıdalarının büyük çoğunluğunda hiç bulunmayan, tokluk süresini uzatarak kilo korunumuna yardımcı olan, barsak hareketlerini düzenleyerek sindirimi kolaylaştıran ve birçok kanser çeşidine karşı koruma sağladığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanan diyet liflerini %9,6 oranında içeren ALL STARS Hy-Pro Deluxe Bar’ın kilo koruma döneminde tercih edilmesinde düşük yağ oranı da oldukça etkilidir.

Eşsiz limon-cheesecake aroması ve kullanıma hazır şekilde üretilmesinin sağladığı avantajla ara öğünlerinizde tüketebileceğiniz vazgeçilmez bir protein-karbonhidrat kombinasyonudur. 

Facebook Yorumları

Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : All Stars HY-PRO Deluxe Bar 100 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

All Stars HY-PRO Deluxe Besin Değerleri

All Stars
HY-PRO Deluxe Bar 100 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 100 gr (1 bar)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 1
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 367  
Protein 28 g  
Toplam Karbonhidrat 34 g
Şeker 23 g
Yağ 12 g
Doymuş Yağ 6,7 g
Diyet Lifi 9,6 g
Sodyum 0,1 g
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

All Stars HY-PRO Deluxe Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin All Stars HY-PRO Deluxe Kullanım Şekli
Günlük protein ihtiyacınıza göre 1-3 adet tüketebilirsiniz.
Orta Seviye Sporcular İçin All Stars HY-PRO Deluxe Kullanım Şekli
Günlük protein ihtiyacınıza göre 1-3 adet tüketebilirsiniz.
İleri Seviye Sporcular İçin All Stars HY-PRO Deluxe Kullanım Şekli
Günlük protein ihtiyacınıza göre 1-3 adet tüketebilirsiniz.