Bu ürün artık satılmamaktadır.

All Stars 100% Creatine 600 gr

Diğer All Stars ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

109TL
Havale/EFT: 103,55 TL (%5 indirim)

Ürün Detayları

Marka
All Stars
Menşei
Almanya Almanya
SKT
-
Form
Toz

»%100 Saf Güç Kaynağı«

Metabolizma karbonhidrat ve yağları kullanarak elde ettiği enerjiyi Adenosin-Tri-Fosfat (ATP) olarak depolar. ATP moleküllerinin bölünmesinden elde edilen enerji ise vücudun enerjiye ihtiyaç duyduğu bölgelerde kullanılır. Şiddetli ve yoğun antrenmanlar sırasında ATP, kas sisteminin ihti- yaçlarına tek başına cevap veremez. Bu noktada creatine fosfat depoları devreye girer. Almanya ve İsviçre’de yapılan bir çok araştırma creatinenin metabolizmanın gücünün bittiği anda enerji üretiminde kullanıldığını ve %30’lara varan güç artışı sağladığını göstermiştir. Bu benzersiz etki 5-10 dakika gibi kısa sürelidir ancak oldukça net bir çözümdür. Creatinenin bu etkiyi gösterebil- mesi için ALL STARS 100 % Creatin Monohydrat gibi saf ve mikronize tane boyutunda üretilmiş olması gerekmektedir. 

Antrenmanlardan önce alınarak creatine fosfat depolarında saklanan ALL STARS 100 % Creatin Monohydrat, ihtiyaç halinde derhal kas hücrelerine iletilir; daha uzun ve yoğun antrenmanlar yapılmasına olanak sağlar. Daha yoğun antrenman ise daha fazla kas kütlesi demektir.

Creatine üzerine yapılan araştırmalar ayrıca creatinenin, kas hücre elementlerinden biri olduğunu göstermektedir. Bu sayede ALL STARS Creatine Monohydrat , kas hücresine giderken, beraberinde su taşıyarak kas hücresinin hacminin artmasına yardımcı olur. Su ile birlikte, su da çözünen glikoz, amino asit, vitamin, mineral gibi mikro besleyici maddeler de kas sistemine iletilmiş olur. Bu durum hem performans artırıcı etkiyi destekler hem de kas sisteminin yağdan uzak bir şekilde gelişmesine olanak sağlar.

ALL STARS 100 % Creatin Monohydrate, kısa zamanda, gözle görülür şekilde yağsız ve dengeli bir kas kütlesi elde etmenize yardımcı olur. 

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (4)
kargo faciası
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
kargo hasarlı geldi.. çoğu kişi siteden memnun ancak bence sürat kargoyu kesinlikle değiştirmeleri gerekir Yorum yapan: (1.08.2014 tarihinde gönderildi)
all stars creatine
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
ilk bakışta pahalı gibi görünsede 600 gr olduğunu unutmamak gerekir.. monohidrat ve saflık oranı yüksek ürün Yorum yapan: (20.07.2014 tarihinde gönderildi)
5 stars
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
ilk defa internetten supplement alışverişi yaptım ve ilgi alakanızdan dolayı teşekkürü borç biliriz Yorum yapan: (5.07.2014 tarihinde gönderildi)
HIZLI GÖNDERİ
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
orjinal ürün hızlı gönderim.. EKSTRA HEDİYELER İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM Yorum yapan: (4.05.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : All Stars 100% Creatine 600 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

All Stars Kreatin Besin Değerleri

All Stars
100% Creatin Monohydrat 600 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 çay kaşığı)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 120
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Creapure® Kreatin Monohidrat 5 gr **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

All Stars Kreatin Nasıl Kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin All Stars Kreatin Kullanım Şekli
1 servis ürünü 200 ml meyve suyu ile karıştırarak tüketiniz.
Orta Seviye Sporcular İçin All Stars Kreatin Kullanım Şekli
1 servis ürünü 200 ml meyve suyu ile karıştırarak tüketiniz.
İleri Seviye Sporcular İçin All Stars Kreatin Kullanım Şekli
1 servis ürünü 200 ml meyve suyu ile karıştırarak tüketiniz.