Aksu Vital

Aksu Vital

Avrupa standartlarında üretim yapan yenilikçi firmanın tesisi İstanbul’da bulunmaktadır. 2014’de AB kalite ödülü 2010’da Tüketici ödülü 2009’da yine Avrupa Birliği kalite ödülüne layık görülen Aksu Vital hammadde kalitesinden ödün vermemektedir. Aksu Vital 2016 yılı itibari ile 12’den fazla ülkeye ihracat yapan alanındaki tek firma olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. 20 yılı aşkın deneyimi bulunan köklü firma Shiffa Home, Vitalest ve Natural Hekimce gibi markaların ev sahipliğini yapmaktadır.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Yüksek Kalitede Hammadde

Aksu Vital firmasının ürettiği her üründe GMP, ISO 2200:2005 ve ISO 9001:2008 üretim standartları bulunuyor. Birçok test aşamasından geçen her ürün ayrıca helal sertifikası bulunduruyor.

Ürünlerin Çeşitliliği

Arı sütü, kudret narı, bal, keçiboynuzu özü, balık yağı, propolis, ballı çerez en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. 250’yi aşkın geniş ürün yelpazesi ile pazar lideri Aksu Vital arı ürünleri pazarında da liderliği elinde bulundurmaktadır. Ürün kategorilerine göre Shiffa Home, Aksu Vital, ve Natural olmak üzere markalara ayrılmaktadır. Gıda takviyeleri ağırlıklı olarak Shiffa Homa markası altında toplanmıştır.

Aksu Vital Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız aksu vital ürünleri üretimi en son yapılan ürün gurubundan olmakla beraber Fitbull güvencesi altında sunulmaktadır. Tüm ürünler iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.