4 Dimension Nutrition

4 Dimension Nutrition

Alışılagelmiş spor besinleri üreticilerinin aksine dünyanın en etkili hammaddelerini sporcuların hak ettikleri sonuçlara ulaşmaları için ürünler geliştiren şirket, Amerika’da üretim gerçekleştirmektedir. Sporcu besinleri sektöründe güvenilir bir araştırma ekibi ile hizmet veren 4 Dimension Nutrition sektördeki saygın ürün geliştirme klinikleri arasındadır. Her 4DN ürünü dünyanın en sıkı testlerine tabi olup Avrupa Birliği, cGMP ve HACCP tarafından onaylıdır.

Özel bir sporcu olarak spor yapmaktan ve fiziksel görünüşünüzden taviz vermiyorsanız 4DN sizin için güvenilir uzmanlık alanı ve kanıtlanmış ürün performansı sunmaktadır.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

4D Nutrition Ürünleri

Tatmin edici sonuçlar veren ürünleri ile 4 Dimension Nutrition, Türkiye pazarında da geniş ürün yelpazesi ile sporculara hizmet etmektedir. Memnuniyet seviyesinin yüksek olduğu 4D Nutrition ürünleri Amerika’da en fazla satan ürünler arasında yer alıyor. Bodybuilding üyeleri tarafından verilen not sıralamasında ürün ortalama notu 9,2 ile buradaki en yüksek skora sahip markalar arasında kendine yer buluyor.

4 Dimension Nutrition Türkiye

İlk defa 2011 yılında Türkiye’ye ithal edilmiştir. Whey phase ve isolate matrix protein tozları en fazla tercih edilen ürünleri arasındadır. 2016 yılı itibariyle ithal edilen 4DN Cycle 4 Black termojenik ürünü de birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir.

4D Nutrition Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız 4DN ürünleri Türkiye distribütörü tarafından ithalatı en son yapılan ürün gurubuna ait ürünlerden oluşur. Bütün ürünler Fitbull güvencesi altında, hazır stok ile sunulmaktadır.