Omnivit

Omnivit

Omnivit ünlü ilaç üreticisi Sanofi çatısı altında yer almaktadır. Bugün dünya çapında 110.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. 80’den fazla ülkede ürünleri satışa sunulmaktadır. Uzun araştırmalar sonucu formüle edilmiş Omnivit gıda takviyesi uyku problemi olan kişiler için formüle edilmiştir. Rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini arttırmak için formüle edilmiştir. Uyku problemi olan birçok kişi için Omnivit ürünleri ilk tercih olmuştur.

Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Sanofi Hakkında Kısa Bilgi

2004 yılında kurulmuştur. Merkezi fransa’da bulunmaktadır. 2013 yılında dünya genelinde doktorlar tarfından tavsiye edilen 4. Büyük marka olmuştur. Kardiyovasküler, merkezi sinir sistemi, diyabet, dahiliye, onkoloji, tromboz, aşı dallarında uzmanlaşmıştır. Lüleburgaz’da da üretim tesisi bulunan firma 2000 çalışanı ile Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Yenilikçi yapısı ve deneyimli ekibi ile pazarda en hızlı büyüyen şirketler arasında yer almaktadır.

Omnivit Ürünleri Türkiye

İlk defa 2011 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. Bu tarihten itibaren düzenli olarak ithalatı bulunmaktadır. Omnivit Türkiye’ye Good Night ürünü ile giriş yapmıştır. Bu alandaki en fazla tercih edilen gıda takviyesi olmuştur. Daha sonra çocuklara özel Omega 3, ginseng destekli C vitamini gibi takviyeleri de ürün yelpazesine eklemiştir.

Omnivit Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Olimp Sports ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.